Zwycięski mecz z Siarką Tarnobrzeg​

Zwycięski mecz  z Siarką Tarnobrzeg​

W dniu 17.06.2014r o godzinie 17:30 odbył się na orliku w Grębowie sparing z grupą młodzieżową Siarki Tarnobrzeg rocznik 2004 prowadzoną przez trenera Grzegorza Dobrasiewicza. Mecz wzbudzał bardzo dużo emocji z uwagi na liczne akcję i piękne bramki z obydwu stron. Wspaniała piłkarska postawa zawodników obu drużyn dawała z oglądania meczu bardzo dużo satysfakcji. Mecz zakończył się drugim zwycięstwem naszych młodych zawodników z wynikiem 24:4 (poprzedni mecz zakończył się zwycięstwem naszych zawodników  4:19 )

Na brawa za wspaniałą walkę zasługują :

Konrad Rutyna i Wiktor Paterek (bramkarz),Dawid Różański(obrońca), Mikołaj Motas(obrońca) ,Wojtek Nieradka(obrońca-pomocnik), Kinga Skóra(pomocnik),Kacper Bartman(pomocnik)t,Kacper Rębisz(pomocnik),Oliwier Mieszko(pomocnik),  Aleksandra Burdzy (obrońca), Janek Kalist (pomocnik), Jakub Sądej (pomocnik)

Za wspaniałą grę dziękuję TRENER