CAMP PIŁKARSKI COERVER COACHING Coerver Camp Complete Player w Tarnobrzegu

CAMP PIŁKARSKI COERVER COACHING
Coerver Camp Complete Player

Wydarzenie skierowane jest do dzieci z Tarnobrzega i okolic w wieku 6 - 13 lat.

Sprawdź swoje predyspozycje piłkarskie z COERVER COACHING POLAND!

Zapisz się na COERVER CAMP COMPLETE PLAYER!

Udział w Campie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową pod adresem podkarpacie@coerver.pl lub telefonicznie 601874929.

Event piłkarski dla dzieci z roczników 2011-2004

Już 1 kwietnia młodzi piłkarze z Tarnobrzega i okolic będą mieli możliwość trenowania jak ich rówieśnicy reprezentujący akademie piłkarskie najlepszych europejskich klubów.

Coerver Camp Complete Player to otwarty event sportowy wspierający indywidualne umiejętności piłkarskie dzieci z roczników 2011-2004. Odbędzie się on na Euroboisku w Tarnobrzegu, al. Niepodległości 2. W trakcie pięciogodzinnego campu młodzi zawodnicy będą uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych z trenerami Coerver Coaching, treningu motorycznym, treningu mentalnym, zajęciach w strefie zdrowia oraz odbędą testy piłkarskie z wykorzystaniem systemu Smartspeed.

Zajęcia podczas Campu prowadzone będą równocześnie w pięciu strefach treningowych:

SKILLS - STREFA UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKICH - efektywne rozwijanie indywidualnych umiejętności technicznych i taktycznych w oparciu o metodologię i filozofię Coerver Coaching,

MENTAL - STREFA TRENINGU MENTALNEGO - wzmacnianie zdolności wykorzystywanych przez zawodnika w meczu: koncentracja, opanowanie, podejmowanie decyzji, pewność siebie,

PHYSICAL - PROGRAM KSZTAŁTUJĄCY ZDOLNOŚCI MOTORYCZNE - rozwój podstawowych zdolności motorycznych: szybkości, siły, koordynacji ruchowej zawodników z uwzględnieniem ich wieku rozwojowego oraz nauka wzorców ruchowych,

MEDICAL - STREFA ZDROWIA - profil fizjologiczny sportowca, analiza składu ciała, zajęcia z dietetykiem sportowym,

SMARTSPEED - STREFA TESTÓW PIŁKARSKICH - testy piłkarskie z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego na świecie Systemu Identyfikacji Talentu SMARTSPEED.