MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - NOWA DĘBA - PODSUMOWANIE !!!

Dnia 07.12.2019 r. Nasi zawodnicy wzięli udział Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez SOSiR Nowa Dęba.

W turnieju wystawiliśmy 4 drużyny:

ROCZNIK 2012-13
 w składzie:
Michał KRUK
Alan KUCHNO
Szymon BEDNARCZYK
Izabela MAŁYSZA
Adam MAŁYSZA
Antek POKUSA
Sebastian KOBYŁECKI
Maks RĘBISZ

Nasza drużyna rozegrała dwa spotkania. Z czego w pierwszym nie udało nam się dowieźć zwycięstwa do końca i ostatecznie przegraliśmy 2-1. W drugim spotkaniu było już lepiej i wygraliśmy 2-0.
Wnioski: Mecze, turnieje i jeszcze raz mecze tego nam brakuje ale nadrabiamy to i już w następnym tygodniu przed nami kolejny sparing.
Ostatecznie nasza drużyna zajęła DRUGIE miejsce. Serdeczne Gratulacje !!!

ROCZNIK 2010 - 11

Wystawiliśmy dwie drużyny w składach
SPG 1:
1. Adam WILK
2. Konrad WILK
3. Staś DĄBEK
4. Oliwier SZLOSEK
5. Filip KOTWICA
6. Maciej RĘKAS
7. Szymon BARAN
8. Adrian KOBYŁECKI

Chłopcy są już ograni w podobnych turniejach lecz brakuje im zaangażowania na boisku. Przegrywamy przypadkowo jeden mecz i kończymy ostatecznie na 3 miejscu. Adaś WILK zasłużenie został wybrany BRAMKARZEM Turnieju. Gratulujemy !!!

SPG 2:
1. Jakub BRZYSZCZ
2. Antek BRZYSZCZ
3. Filip KAPAŁA
4. Kamil RUTYNA
5. Oskar GIERMANIUK
6. Dominik IDEC
7. Maks KRUK
8. Miłosz ZAWÓŁ

Duża ilość zawodników pozwoliła nam na wystawienie dwóch drużyn. Chłopcy pokazali się z dobrej strony. Walczyli, brakło szczęścia. Ostatecznie 5 miejsce na turnieju. Jest to dobra motywacja do cięższych treningów i większego zaangażowania.

ROCZNIK 2008-2007
w składzie:
1. Kacper PIWOWAR
2. Franek MRUK
3. Hubert GĄDEK
4. Szymon NIERADKA
5. Szymon DEC
6. Jakub JANECZKO
7. Jakub STADNIK

Nasi Najstarsi Zawodnicy zajęli 3 miejsce w turnieju. minimalnie ustępując miejsca młodym piłkarzom z Nowej Dęby. Brawo za Walkę !!!